KULTŪROS CENTRAS
 

Veiklos kryptys

 Kultūros cento darbuotojai

   

  Kultūros centras, puoselėdamas kultūros ir meno tradicijas, sudaro sąlygas Universiteto studentams ir darbuotojams turiningai praleisti laisvalaikį. Bendradarbiaudamas su Lietuvos liaudies kultūros centru, Lietuvos muzikos rėmimo fondu, Vilniaus miesto savivaldybe, Žvėryno bendruomene, aukštųjų mokyklų kultūros centrais bei kitomis organizacijomis, Centras rengia koncertus, festivalius bei parodas, organizuoja valstybinių švenčių bei svarbių datų minėjimus.  

  Kultūros centro veikloje dalyvauja skirtingų žanrų meno kolektyvai: mišrusis choras „Ave vita“, dainų ir šokių ansamblis „Šviesa“, kamerinis ansamblis „Credo“, folkloro ansamblis „Poringė“, dramos studija. 

   Meno kolektyvai ne tik siekia savo žanrui būdingų meninių tikslų, bet ir atlieka nepaskaitinio ugdymo funkciją, todėl į šių meno kolektyvų veiklą įsitraukia įvairių fakultetų studentai. Dalyvavimas meno kolektyvų veikloje – tai ne tik turiningo laisvalaikio praleidimo forma, bet ir galimybė išsiugdyti profesinių vertybių, įgyti reikalingų kompetencijų ir žinių, kurias studentai sėkmingai pritaiko darbinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime.

   

   Kultūros centro  2012 m. ataskaita pdf.

Už informacijos turinį atsakingas (-a) Aurelija Karietaitė. Informacija atnaujinta: 2017-01-30 15:08