STUDIJŲ RINKODAROS IR KARJEROS SKYRIUS
 

Renginiai

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija,  siekdama užtikrinti, kad Lietuvoje augtų kompetentingų specialistų, gebančių dirbti su autizmo spektro sutrikimą (toliau – ASS) turinčiais vaikais, darbuotojų skaičius ir gerėtų jų kompetencija, kartu su Ugdymo plėtotės centru skelbia konkursą magistro studijų programos užsienyje stipendijoms laimėti.

Norintys dalyvauti atrankoje, turėtų būti ketinantys studijuoti/įstoję/studijuojantys magistro studijų programoje, skirtoje ASS, užsienyje.  

 

Užpildytą paraiškos formą kandidatai turi pateikti Ugdymo plėtotės centrui. Kandidatai, priimti į ASS magistro studijų programas užsienyje, kviečiami motyvaciniam interviu. Kandidatui sėkmingai praėjus interviu, pateikiamas pasiūlymas. Jame nurodoma, kokia studijų kaštų dalis bus kompensuojama (iki 5000 eur). Kviečiame teikti paraiškas ir dalyvauti atrankoje".


 


 


MUGĖ VIRTUALI – KARJERA REALI!

Šių metų spalio 24–30 dienomis vyks antroji Baltijos šalių Virtualioji karjeros mugė! Mugės metu galėsite susipažinti su Lietuvos, Latvijos ir Estijos įmonėmis iš skirtingų veiklos sričių. Čia Jūs rasite daug naujos, niekur iki šiol neskelbtos informacijos apie įmones iš darbdavio pusės. Sužinosite kokios motyvacinės sistemos taikomos įmonių darbuotojams motyvuoti, kokiuose renginiuose dalyvauja, kokias šventes švenčia, susipažinsite su vidine įmonių darbo kultūra, pamatysite darbo vietas ir kt.

Jei kada galvoje sukosi mintis apie galimybę gyvai pabendrauti su Jūsų svajonių darbą siūlančios įmonės atstovu, mugės metu turėsite puikią progą šias mintis realizuoti. Aplankykite dominančios įmonės stendą ir pakalbinkite atstovus Jums rūpimais klausimais. Norite sužinoti, ar Jūsų kvalifikacija tinkama siūlomai darbo pozicijai užimti? Klauskite. Domina, kokias karjeros galimybes siūlo? Išsiaiškinkite. Svarbiausia nesivaržykite – įmonių atstovai skiria savo laiką Jums! Bendraukite rašydami online žinutes arba pasinaudodami video skambučio funkcija.

Planuojantiems karjerą ar tiesiog besidomintiems situacija darbo rinkoje puiki proga susipažinti su naujausiais darbo pasiūlymais įvairiausiose veiklos srityse. Virtualiosios karjeros mugės metu turėsite puikią progą tiesiogiai kandidatuoti į trokštamas darbo vietas, o ateities darbdaviai tuo tarpu galės kandidatus rinktis ne tik iš sausų gyvenimo aprašymų, bet ir iš gyvo pokalbio. Laikas sužavėti! 

Ir tai yra NEMOKAMA. Norint apsilankyti Karjeros mugėje nereikia niekur vykti, nebūtina lygintis švarko ir laukti eilėse. Pakanka prieigos prie internetinio ryšio ir išmaniojo įrenginio rankose. Naršykite Virtualioje karjeros mugėje be jokių apribojimų. Dabar minutės laisvo laiko gali būti išnaudotas efektyviau: susipažink su įmonėmis iš arčiau, atsirink tinkamiausius darbo pasiūlymus, bendrauk ir diskutuok pokalbių svetainėse, lankykis nuotraukų galerijose ir stebėk webinar‘us, kandidatuok.

Susidomėjai? Tai pasižymėk savo kalendoriuje – spalio 24 d. startuojame! Nori gauti priminimą – registruokis ir gauk naujausią informaciją: https://files.cvonline.lt/files/virtualfair17/job-seekers.html

 


Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas) kviečia dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Gyvenimą keičianti patirtis“, kuri vyks š. m. gegužės 30 d. Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje, Vilniaus g. 41, Vilnius.

Registracija į renginį yra būtina. Registracijos formą galima rasti adresu https://goo.gl/forms/JuxfAsQPPRkARZh03. Registracija vyksta iki gegužės 26 d. (imtinai). Iškilus klausimams, prašome kreiptis į Departamento Informacijos analizės ir tarptautinių ryšių skyriaus vyr. specialistę Justiną Lukaševičiūtę, tel. (8 5) 246 1355, el. p. justina.lukaseviciute@jrd.lt.


Preliminari konferencijos programa ir išsamus aprašymas (pdf)

 


„Baltic Council for International Education“ maloniai kviečia studentus apsilankyti kasmetinėje parodoje apie studijas užsienyje „TARPTAUTINIŲ STUDIJŲ DIENOS 2017“. Paroda vyks kovo 16 dieną (ketvirtadienį), nuo 10:00 iki 18:00 valandos, viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20, Vilniuje.

Visi parodos lankytojai galės susitikti su daugiau kaip 60 švietimo įstaigų atstovais iš Didžiosios Britanijos, Kanados, JAV, Šveicarijos, Prancūzijos, Olandijos, Danijos, Ispanijos, Čekijos,  Rusijos, Vokietijos ir kitų šalių, kurie pristatys įvairias bakalauro ir magistro programas. Visos parodos metu vyks seminarai, University of Glasgow 15:00 konferencijų salėje pristatys atskirą seminarą besidomintiems magistrantūros studijų programomis.

Parodos dalyvių sąrašą rasite čia.

Visą seminarų sąrašą rasite čia. Išankstinė registracija būtina.

Naujausia informacija apie parodą pagal studijų kryptis.  

Atsisiųsti parodos plakatą.

 

Daugiau informacijos apie parodą galite sužinoti paskambinę 8 52690056 arba rašykite el. paštu lietuva@balticcouncil.lt

 


Dėmesio studentai (-ės)!

Lietuvos olimpinė akademija (LOA) skelbia fotografijos konkursą Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams „Emocijos sporte“.

Konkurse gali dalyvauti visų aukštųjų mokyklų studentai. Nugalėtojas bus apdovanotas fotoaparatu, 2–5 vietų laimėtojai – praktiškomis LOA dovanomis.

Dalyvių nuotraukų ir užpildytų anketų laukiama iki š. m. kovo 10 d. el. p. metodika@loa.lt su nuoroda „Fotografijos konkursui“.

Pridedami konkurso nuostatai, skelbimas. Daugiau informacijos galite rasti adresu www.loa.lt.

Kontaktinis asmuo – Enriketa Prunskienė (tel. (8 5) 212 6364, el. p. metodika@loa.lt).

 


Vyks Mantauto Ruzo vieša paskaita „Ideologija, vaizduotė ir jų asimetrinė sąsaja“

Gruodžio 15 d. 16 val. maloniai kviečiame į Mantauto Ruzo viešą paskaitą „Ideologija, vaizduotė ir jų asimetrinė sąsaja“.

Renginys vyks Lietuvos edukologijos universiteto Studijų rinkodaros ir karjeros skyriuje (401 aud.).

 


Unikali galimybė studentams atlikti stažuotę LKL akademijoje!

 

Šiais metais Lietuvos krepšinio lyga atnaujina savo projektą LKL akademija, kuriame kviečia dalyvauti visus Lietuvos studentus. Tai projektas suteikiantis unikalią galimybę visiems studentams išmoktas teorines žinias pritaikyti praktikoje.

 

Unikali stažuotė vyks didžiausioje ir stipriausioje Lietuvos krepšinio lygoje, o projektas apims visas LKL komandas. Studentai turės galimybę įgyvendinti savo pačių sugalvotus projektus, taip pat gaus stipendijas, o geriausiai pasirodžiusiam stažuotojui atiteks įspūdingas pagrindinis prizas.


Daugiau informacijos rasite čia

 


Kviečiame dalyvauti diskusijoje "Mano pirmieji metai mokykloje", kuri vyks 2016 m. spalio 19 d., 14 val., LEU Studijų rinkodaros ir karjeros skyriuje (401 aud.)


Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga skelbia geriausių magistro darbų konkursą!

 

Kandidatus gali siūlyti Lietuvoje veikiančių aukštųjų mokyklų fakultetų dekanai arba jų įgalioti atstovai nepriklausomai nuo to, kokioje Lietuvos institucijoje jie buvo apginti. Fakultetai arba institutai gali siūlyti po vieną kiekvienos srities kandidatą, sutinkantį dalyvauti konkurse, apgynusį magistro baigiamąjį darbą 2016 m.

 

Konkurso metu bus išrinkti šeši geriausi magistro darbai iš fizinių, technologijos, biomedicinos, humanitarinių, socialinių ir žemės ūkio mokslų sričių. Darbus vertins Lietuvos mokslininkai, atsižvelgdami į mokslinių tyrimų svarbą ir vertę, išsamią ir tikslingą literatūros apžvalgą, tyrimų rezultatų kokybę ir išvadų pagrįstumą, darbo originalumą ir kt.

 

Darbus galima siūlyti iki liepos 31 d. pildant elektroninę siūlymo formą internete.

 

Kontaktinis asmuo – projekto koordinatorė, LJMS tarybos narė Dovilė Kurpytė (el. p. dovile@ljms.lt) arba LJMS pirmininkė Milena Medineckienė (el. p. milena@ljms.lt).

 

Skelbimas

 

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga

 


LR Ūkio ministerija kviečia magistrantus ir jų vadovus dalyvauti aukštųjų mokyklų studentų (magistrantų) ir jų mokslinių vadovų, pasirenkančių darbų temas, susietas su šalies ekonomikos augimu ir konkurencingumo didinimu, skatinimo konkurse.

Darbų temos turi būti susijusios su veiksniais, skatinančiais Lietuvos ekonomikos augimą ir konkurencingumo didinimą:

 • gyventojų užimtumo didinimu;
 • investicijomis į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą bei inovacijas;
 • investicijomis į žmogiškuosius išteklius ir profesinių gebėjimų ugdymą;
 • verslumo skatinimu ir verslo aplinkos gerinimu;
 • eksporto plėtra ir skatinimu;
 • atskirų ekonomikos sektorių (pramonės, energetikos, transporto, turizmo, mažmeninės prekybos ir kt.) konkurencingumo skatinimu;
 • tiesioginių užsienio investicijų skatinimu;
 • kitais veiksniais, skatinančiais ekonomikos augimą ir konkurencingumo didinimą.

Konkurse gali dalyvauti aukštųjų universitetinių mokyklų studentai (magistrantai) ir jų moksliniai vadovai.

Norintys dalyvauti konkurse iki š.m. rugpjūčio 19 d. turi:

 • Užpildyti konkurso paraišką (pridedama) ir pristatyti kartu su parengto darbo egzemplioriumi;
 • Vieną parengto darbo egzempliorių siųsti adresu VšĮ Lietuvos inovacijų centras, Mokslininkų g. 6A, LT-08412 Vilnius;
 • Vieną parengto darbo egzempliorių siųsti el.paštu d.besagirskaite@lic.lt

 

Svarbu: darbas turi būti pristatytas ir apgintas mokslo institucijoje per 12 mėnesių iki paraiškos skatinimo konkursui pateikimo. Paraiškas skatinimo konkursui gali pateikti tik darbų autoriai.

 

Premijos konkurso nugalėtojams:

I vietos laimėtojui – 1 500 Eur;

II vietos laimėtojui – 1 000 Eur;

III vietos laimėtojui – 500 Eur.

Darbo autoriui skiriama 75 proc., darbo moksliniam vadovui – 25 proc. premijos sumos.

 

Konkurso eiga: Konkursas vykdomas vadovaujantis LR ūkio ministro 2015 m. balandžio 23 d. įsakymu Nr. 4-250 patvirtintais nuostatais. Visus konkursui pateiktus darbus įvertins⃰ paskirti ekspertai. Geriausiai įvertintus darbus (8 ir daugiau balų) magistrantai pristatys specialiai sudarytai komisijai iš valstybės, mokslo ir verslo institucijų atstovų. Apie konkurso rezultatus dalyviai bus informuoti asmeniškai bei žiniasklaidoje.

 

Paraiška dalyvauti konkurse

 

Dėl papildomos informacijos ar iškilusių klausimų galite kreiptis ⃰ ⃰: Daiva Besagirskaitė, VšĮ Lietuvos inovacijų centras, tel. +370 672 24219, el. paštas d.besagirskaite@lic.lt

 

Konkurso dalyviai privalo leisti paskirtiems ekspertams patikrinti darbe aprašytų tyrimų rezultatus.

⃰ ⃰ Konkurso dalyviai turi teisę teikti skatinimo konkurso organizatoriams motyvuotas rašytines pretenzijas, susijusias su konkursu.

 


Kviečiame į gegužės 6–8 d. Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) II rūmuose (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius) vyksiančią Tarptautinę mokslinę studentų lituanistų stovyklą!

 

Stovykloje dalyvaus studentai iš Latvijos, Lenkijos, Čekijos ir Lietuvos. Tikslas – suburti jaunuosius lituanistus pasidalyti savo patirtimi, diskutuoti apie šiuolaikines mokslo vykdymo galimybes.

 

Gegužės 6 d. 16 val. LEU II rūmų Humanitarų bibliotekoje vyks jaunųjų mokslininkų darbų parodos atidarymas.

 

Gegužės 7 d. 10 val. – konferencija „Lituanistika: vakar, šiandien ir rytoj“. Pranešimus skaitys stovyklos dalyviai, vyks diskusija.

 

Tarptautinę mokslinę studentų lituanistų stovyklą finansuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija pagal jaunimo pilietinės, mokslinės, kūrybinės, sportinės veiklos iniciatyvų skatinimo renginių finansavimo konkursą. Projekto vadovė – Brigita Meškonytė.

 

Daugiau informacijos rasite čia.


LR Finansų ministerija jau trečius metus iš eilės kviečia studentus dalyvauti Studentų darbų apie ES struktūrinių fondų investicijų efektyvumą KONKURSE.

Konkurse laukiami atitinkamos tematikos kursiniai, bakalauro ir magistro darbai, o šeši geriausių darbų autoriai bus apdovanoti piniginėmis premijomis. Šiemet premijų fondas - 3000 eurų (neatskaičius mokesčių valstybei).

Išankstinė registracija konkursui vyksta iki š. m. gegužės 16 dienos, o darbų laukiame iki š. m. liepos 17 dienos. Darbai turi būti apginti nuo 2015 m. rugsėjo 1 d. iki 2016 liepos 1 d.


Detalesnę informaciją rasite nuostatose ir kvietime, taip pat interneto svetainėje http://www.esinvesticijos.lt/lt/studentu-darbu-konkursas-2016.

Apie pernai vykusį panašų konkursą galite paskaityti čia: http://www.esinvesticijos.lt/lt/naujienos/studentu-izvalgos-apie-es-investiciju-svarba-ivertintintos-finansu-ministerijos-premijomis.


Diena studentų akimis

 

Nusibodo selfiai paskaitos metu? 
Parodyk visam universitetui, koks Tu išradingas fotografas ir kaip neįprastai įžvelgi vietą, kurioje studijuoji!
Tai gali būti tavo draugas, dėstytojas, architektūra ir viskas, ką sugebėsi įžvelgti. 
Siųsk nuotraukas iki balandžio 21 d. el. paštu studentai@leu.lt su vardu ir darbo pavadinimu. 
Tavo meną paviešinsime universitete ir būtinai apdovanosime prizais! Paskubėk!

 


Kviečiame studentus į atvirą dieną Švietimo ir mokslo ministerijoje!

 

Balandžio 20 d. (trečiadienį) 9.00–17.00 val. Švietimo ir mokslo ministerijos kolegijų salėje (A. Volano g. 2/7) organizuojama atvira diena studentams. 

Tai iniciatyva, atsiradusi bendradarbiaujant MRU ir LEU universitetams. Atvira diena studentams vyksta jau keletą metų iš eilės ir susilaukia itin teigiamų atsiliepių. Anot studentų, tokie susitikimai jiems yra naudingi ir reikalingi.

Tradiciškai ŠMM darbuotojai pristatys veiklos naujoves, todėl kviečiame aktyviai dalyvauti.

 

Seminaro programą rasite čia

Dalyvius prašome registruotis adresu renginiaisps@smm.lt

 


Kviečiame studentus apsilankyti pirmojoje Baltijos šalyse Virtualioje Karjeros Mugėje balandžio 20 -27 dienomis!

http://bit.ly/1Na8C2G

Virtualioje Karjeros mugėje turėsite galimybę virtualiai pabendrauti su Lietuvos, Latvijos ir Estijos SUPERDARBDAVIAIS: ‪Tieto, ‪‎Swedbank, ‪OpusCapita, ‪Transcom, ‪‎Girteka, ‪‎Devbridge, ‪‎Mogo, ‪DanskeBank ir t.t. Puiki proga užduoti jums rūpimus klausimus apie darbo ir karjeros galimybes.

Apsilankę mugėje sužinosite daugiau apie įmonių kultūrą, darbo aplinką, darbuotojų sėkmės istorijas, oficialius bei neformalius renginius, o taip pat galėsite kandidatuoti į laisvas darbo vietas! 

Jei jus sudomins įmonė ir norėsite tapti jos komandos dalimi, apie įsidarbinimo galimybes sužinosite, pasinaudojant pašto arba pokalbių funkcijomis virtualiuose įmonių stenduose.

Gaukite priminimą apie mugės pradžią - http://bit.ly/1VYc0zt

 


 

 


 

Socialinės edukacijos fakultetas kviečia visus kūrybai nesiteikusius studentus į logotipo kūrimo konkursą!

 

2016 m. balandžio 23 d. Lietuvos edukologijos universitete vyks 22-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada.  Kviečiame dalyvauti konkurseSukurk ekonomikos ir verslo olimpiados 2016 logotipą“. Sukurtus logotipus prašome siųsti el. paštu olimpiada2016@leu.lt  iki 2016 m. kovo 31 d.

 

Logotipas bus panaudotas Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados šalies etape 2016 m. balandžio mėn. 23 d.

 

Logotipų, labiausiai atitinkančių Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados esmę, kūrėjai bus apdovanoti prizais.

 

Detaliau apie konkursą:

 1. Konkursui tas pats dalyvis gali pateikti neribotą skaičių logotipo projektų.
 2. Konkurse gali dalyvauti visi norintys.
 3. Pateikdamas savo logotipą dalyvis patvirtina, kad logotipas yra tik jo paties asmeniškai sukurtas kūrinys.
 4. Jei dalyvis laimi konkursą, sukurtas logotipas gali būti labai plačiai naudojamas. Logotipo autorius sutinka visas autorių teises nemokamai perleisti konkurso organizatoriams – Lietuvos edukologijos universiteto Socialinės edukacijos fakultetui. Logotipą, jei prireikia, pertvarko konkurso organizatoriai, kad jis atitiktų įvairių formatų ir žiniasklaidos priemonių reikalavimus. 
 5. Nėra jokių apribojimų pasirenkant grafikos techniką logotipui sukurti. 
 6. Pateikti pavyzdžiai vertinami anonimiškai, kad visiems dalyviams būtų užtikrintos lygios galimybės.
 7. Konkurso dalyvis turi pateikti organizatoriams tikslius savo kontaktinius duomenis (elektroninio pašto adresą bei mobiliojo telefono numerį).  
 8. Konkurso laimėtojas raštu patvirtina, kad kūrinio autoriaus teises (platinti, išleisti, perdirbti, skelbti kompiuterių tinklais internete) perduoda konkurso organizatoriams.   

Informacija el. paštu olimpiada2016@leu.lt

  

Laukiame Jūsų darbų ir linkime kūrybinės sėkmės!

 


 

 


 

MIELI STUDENTAI,

 

Vasario 1d. – kovo 10 d. vyksta fotografijos konkursas „Draugystė, garbinga kova sporte“. Lietuvos olimpinė akademija nori paskatinti studentus domėtis sportu, kuris neatsiejamas nuo fotografijos meno. 1 vietos laimėtojo laukia prizas – fotoaparatas, o 2-5 vietų laimėtojai sulauks praktiškų Lietuvos olimpinės akademijos dovanų.

 

Konkurso nuostatus rasite Lietuvos olimpinės akademijos tinklapyje www.loa.lt

Būkite aktyvūs!

 


 


 


 


 


Vilniaus miesto savivaldybės administracija kviečia studentus dalyvauti renginyje „Vilnius – atviras idėjoms miestas“.

Renginio metu bus ieškoma sprendimų kaip patogiau ir greičiau judėti Vilniaus mieste, gilinamasi į  socialines paslaugas bendruomenėse, diskutuojama apie atvirus duomenis ir jų panaudojimą miesto iššūkiams spręsti.

Renginio metu bei po jo studentai bus kviečiami rašyti rašto darbus  renginyje aptartomis ir kitomis Vilniaus miesto savivaldybės pateiktomis, naudingomis Vilniaus miestui ir miestiečiams temomis.

Renginys vyks šių metų gruodžio 3 dieną Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC).

Norinčius dalyvauti renginyje prašome užpildyti registracijos formą -  https://docs.google.com/forms/d/1YKbFNbFlDMOqjVVHnIJ7F2omEDfJUec9T1rpv7H8skA/viewform

Registracija į renginį vyks iki gruodžio 2 d. 16.00 val.

Detalesnę informaciją apie renginį rasite čia - http://www.vilnius.lt/lit/Kvietimas_dalyvauti_studentu_forume_viln/16962/19961617

Dėl kilusių klausimų prašome kreiptis į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų skyriaus vedėją Joną Laniauską. El.paštas: jonas.laniauskas@vilnius.lt, tel.:(8 5) 211 2356.


 

 

"Pinigų bitė" kviečia studentus lapkričio 18 d. , 16 val. tiesiogiai stebėti diskusiją „Kaip realizuoti savo verslo svajones ir suvaldyti asmeninius finansus?“. Diskusiją galite stebėti tiesiogiai čia: http://www.pinigubite.lt/naujienos-ir-renginiai/renginiai/pinigu-bite-savaite-jaunimui-1-2-3

Taip pat, kviečia studentus sudalyvauti Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojos Ingridos Šimonytės paskaitoje „Studentiški finansai. Savarankiško gyvenimo pradžia“, kuri vyks lapkričio 25 d. (trečiadienį), 16 val. Vilniaus savivaldybės jaunimo informacijos centre (Konstitucijos pr. 3). Šią diskusiją bus galima stebėti tiesiogiai. Paskaitos metu, buvusi Lietuvos Respublikos Finansų ministrė Ingrida Šimonytė studentams patars kaip protingai ir racionaliai elgtis su pinigais, kada skolintis, o kada – ne, bei pristatys kaip pasikeitė Atsakingo skolinimosi nuostatai.

Studentai kviečiami dalyvauti kūrybiniame konkurse „Mano studentiškas biudžetas“. Konkurso „Mano studentiškas biudžetas“ dalyvis turi atsiųsti konkursas@lb.lt nufilmuotą video, animaciją, piešinį ar fotografiją, kuriuose būtų užfiksuota viena iš pasirinktų temų: 1) Tavo pigiausia, tačiau nerealiausia kelionė; 2) Tavo sveikas studentiškas meniu, skiriant minimalias išlaidas maistui; 3) Tavo stilius – madingas įvaizdis, sukurtas iš studentiškos piniginės. Prailginta konkurso laiko trukmė - studentai, norintys dalyvauti konkurse gali siųsti savo kūrybinius darbus konkursas@lb.lt  iki lapkričio 27 d.  Daugiau informacijos apie konkurso „Mano studentiškas biudžetas“ taisykles, sąlygas ir prizus rasi čia .


 

 


 

ATVIRŲ DURŲ DIENA – NACIONALINĖJE MOKĖJIMO AGENTŪROJE

 

     2015 m. balandžio 23 d. kviečiame Jus atvykti į Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) atvirų durų dieną!

     Ieškote galimybių pritaikyti savo profesinius gebėjimus ir siekiate įgyvendinti asmenines ambicijas – šis renginys kaip tik Jums!

     Agentūros direktorius Erikas Bėrontas pristatys NMA veiklą, įstaigos misiją, vertybes ir viziją, o Personalo skyriaus atstovai papasakos apie karjeros galimybes.

Renginyje bus ir svečių – mūsų pakviesti paramos gavėjai maloniai sutiko atvykti, pasidalyti patirtimi įgyvendinant investicinius projektus ir papasakoti savo verslo kūrimo istoriją:

     Kęstutis Juščius sėkmingai įgyvendino projektą „Naujos technologijos diegimas ir įrenginių įsigijimas Kęstučio Juščiaus pievagrybių auginimo ūkyje“. Kompanija „Baltic Champignons“ už šviežius baltuosius pievagrybius konkurse „Lietuvos metų gaminys 2010“ buvo apdovanota aukso medaliu.

     Domantas Užpalis – UAB „Mulate“ įkūrėjas. Bendrovė gamina išskirtinio skonio ledus, kruopščiai apgalvotos sudėties šokoladą, naudoja natūralius ingredientus, atstovauja žinomam šokolado prekės ženklui „Chocolate Naive“.

 

Renginio vieta: Blindžių g. 17, Vilnius

Renginio data: 2014-04-23 (ketvirtadienis)

Renginio laikas: 10–13 val.

Registracija (el. paštu): iki balandžio 7 d.

Kontaktinis asmuo: Kristina Šakalytė, el. p. kristina.sakalyte@nma.lt, tel. 8 5 247 6533)

 


 

Jau trečią kartą vyks „Projektų valdymo čempionatas“, kurį organizuoja tarptautinės projektų valdymo organizacijos skyrius Lietuvoje – IPMA (International Project Management Association) Young Crew Lietuva. Renginys šiais metais vėl sujudins studentus, kurie domisi projektų valdymu ar mąsto apie projekto vadovo karjerą. Čempionate dalyvaus Lietuvos aukštųjų mokyklų komandos, kiekvienoje iš jų bus nuo trijų iki penkių studentų, kurios varžysis dėl patekimo į finalą. Daugiau informacijos rasite čia: Projektų valdymo čempiontas.

 


 

Akimirkos iš vykusios paskaitos "CV ir motyvacinis laiškas".

PASTABA: pasikeitus aplinkybėms paskaitą skaitė Firsty.lt pardavimų ir rinkodaros vadybininkė Sigita Galdikaitė:

 


 


 

"Tavo Kelias" - septintus metus organizuojamas praktikos renginys veržliam ir motyvuotam studentui! KUR? KADA? Lapkričio 13 d. Radisson Blu Vilniuje.

 

     Renginyje "Tavo Kelias'14" studentai turės unikalią galimybę pabendrauti su

 

garsių įmonių atstovais ir gauti praktikos vietą, o įmonės - susirasti aktyvius ir tikslo siekiančius praktikantus. Jei esi paskutiniųjų kursų studentas ir ieškai kur save realizuoti, ateik ir pamatysi, ką tau gali suteikti Tavo kelias'14! Registacija http://bit.ly/1ptMhMp

 


 

 


 

LEU studentai kviečiami dalyvauti konkurse „LNK lyderiai“, kuriame varžysis visų Lietuvos universitetų studentai:

Norime padėti geriausiems jauniesiems lyderiams žengti pirmuosius kokybiškus žingsnius į verslo pasaulį, todėl 80 laimėtojų laukia auksinis trijų dienų kvietimas į didžiausią verslo ir lyderystės konferenciją Lietuvoje – „Forum One“. 

Dalyvavimo taisykles rasite čia.

 

 


 

 

 

 


Konkursas iškalbingiausiems mokslo talentams 

 

Daugiau informacijos čia

Kaip tai vyksta: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wOmjykJ-UbA

 

 

 


 

 


 


 

Daugiau informacijos rasite čia: kvietimas

 


 

 


 

 


 

    

 

           2013 m. lapkričio 23 d. (šeštadienį) vyks konferencija - laboratorija "Teatro edukologija. Iššūkiai ir patirtys". Konferencija skirta teatro edukologams/ pedagogams, dirbantiems teatrinio ugdymo srityje arba kitą pedagoginį darbą. Daugiau informacijos čia (pdf.)

 

 

 

 

 


 

 

 


 

STUDIJŲ RINKODAROS IR KARJEROS SKYRIUS, KARTU SU UMF SA NEPLANUOTAI IR NETIKĖTAI SUGALVOJO SUSIBURTI IR KARTU PASIMOKYTI VIENI IŠ KITŲ - IŠBANDĖME BATIKOS TECHNIKĄ.  NORIME PASIGIRTI IR PARODYTI, KĄ GI MUMS PAVYKO SUKURTI :)

Šių metų spalio 24–30 dienomis vyks antroji Baltijos šalių Virtualioji karjeros mugė! Mugės metu galėsite susipažinti su Lietuvos, Latvijos ir Estijos įmonėmis iš skirtingų veiklos sričių. Čia Jūs rasite daug naujos, niekur iki šiol neskelbtos informacijos apie įmones iš darbdavio pusės. Sužinosite kokios motyvacinės sistemos taikomos įmonių darbuotojams motyvuoti, kokiuose renginiuose dalyvauja, kokias šventes švenčia, susipažinsite su vidine įmonių darbo kultūra, pamatysite darbo vietas ir kt.

Jei kada galvoje sukosi mintis apie galimybę gyvai pabendrauti su Jūsų svajonių darbą siūlančios įmonės atstovu, mugės metu turėsite puikią progą šias mintis realizuoti. Aplankykite dominančios įmonės stendą ir pakalbinkite atstovus Jums rūpimais klausimais. Norite sužinoti, ar Jūsų kvalifikacija tinkama siūlomai darbo pozicijai užimti? Klauskite. Domina, kokias karjeros galimybes siūlo? Išsiaiškinkite. Svarbiausia nesivaržykite – įmonių atstovai skiria savo laiką Jums! Bendraukite rašydami online žinutes arba pasinaudodami video skambučio funkcija.

Planuojantiems karjerą ar tiesiog besidomintiems situacija darbo rinkoje puiki proga susipažinti su naujausiais darbo pasiūlymais įvairiausiose veiklos srityse. Virtualiosios karjeros mugės metu turėsite puikią progą tiesiogiai kandidatuoti į trokštamas darbo vietas, o ateities darbdaviai tuo tarpu galės kandidatus rinktis ne tik iš sausų gyvenimo aprašymų, bet ir iš gyvo pokalbio. Laikas sužavėti! 

Ir tai yra NEMOKAMA. Norint apsilankyti Karjeros mugėje nereikia niekur vykti, nebūtina lygintis švarko ir laukti eilėse. Pakanka prieigos prie internetinio ryšio ir išmaniojo įrenginio rankose. Naršykite Virtualioje karjeros mugėje be jokių apribojimų. Dabar minutės laisvo laiko gali būti išnaudotas efektyviau: susipažink su įmonėmis iš arčiau, atsirink tinkamiausius darbo pasiūlymus, bendrauk ir diskutuok pokalbių svetainėse, lankykis nuotraukų galerijose ir stebėk webinar‘us, kandidatuok.

Susidomėjai? Tai pasižymėk savo kalendoriuje – spalio 24 d. startuojame! Nori gauti priminimą – registruokis ir gauk naujausią informaciją: https://files.cvonline.lt/files/virtualfair17/job-seekers.html 

Tavo dėmesio lauks:

Runway Kaunas, UAB

http://www.cvonline.lt/darbo-skelbimai/runway-kaunas-uab

Danske Bank A/S Lietuvos filialas

http://www.cvonline.lt/darbo-skelbimai/danske-bank-lithuania

Felit, UAB (IKEA Lietuva)

http://www.ikea.com/ms/lt_LT/this-is-ikea/working-at-the-ikea-group/index.html

Žemaitijos prienas, AB

http://www.zpienas.lt/karjera

Mars Lietuva, UAB

http://www.mars.com/lithuania/lt/careers.aspx

Grigeo, AB

http://www.cvonline.lt/darbo-skelbimai/grigeo-ab/grigeo-klaipeda-ab

Tele2, UAB

http://www.cvonline.lt/darbo-skelbimai/q-tele2

Headex, UAB

http://www.cvonline.lt/darbo-skelbimai/headex-uab

Barclays Group Operations Limited Lietuvos filialas

http://www.cvonline.lt/darbo-skelbimai/barclays

 

Projektas. Keisk žaidimo taisykles

http://www.keiskzaidimotaisykles.lt/

Festo, UAB

http://www.cvonline.lt/darbo-skelbimai/festo-uab

KPMG Baltics, UAB

http://www.cvonline.lt/darbo-skelbimai/kpmg-baltics-uab/q-kpmg

Blue Bridge, UAB

http://www.cvonline.lt/darbo-skelbimai/blue-bridge-grupe

Lietuvos energija, UAB

http://www.cvonline.lt/darbo-skelbimai/lietuvos-energija-uab

G4S Lietuva, UAB

http://www.g4s.lt/lt-LT/Karjera

Western Union Processing Lithuania, UAB

http://www.cvonline.lt/darbo-skelbimai/western-union-processing-lithuania-uab

Magnus Logistics, UAB

http://www.magnus-group.lt/karjera

Už informacijos turinį atsakingas (-a) Justinas Monkevičius. Už informacijos paskelbimą atsakingas (-a) Ona Petrėnienė. Informacija atnaujinta: 2018-06-06 09:43