STUDIJŲ RINKODAROS IR KARJEROS SKYRIUS
 

Savanorystė - išbandyk save

 Savanoriškas darbas vaikų stovykloje! 

 

VšĮ Varlinukas, vaikų ir jaunimo stovyklų organizatorius, kviečia atsakingus, ištvermingus ir mylinčius vaikus atlikti savanorišką praktiką vaikų ir jaunimo vasaros stovykloje Vilniaus rajone, šalia Nemenčinės ir/arba Šventojoje prie jūros. 
Stovyklos pamainos prasideda 06.29, baigiasi 08.04 (galima rinktis pamainą - grafikas http://www.varlinukas.lt/index.php/laisvalaikis )
- pageidavimas išbūti vieną ar dvi pamainas.

Svarbiausios savybės:

 • paslaugumas, 
 • atidumas, 
 • organizuotumas, 
 • išradingumas, 
 • meilė vaikams, 
 • noras tobulėti, 
 • iniciatyvumas. 

Būtina:

 • panaši patirtis ar žinios, 
 • nepriekaištinga reputacija, 
 • tikras noras, nuoširdus optimizmas ir entuziazmas,
 • gebėjimas vadovauti, valdyti situaciją.


Suteiksime apgyvendinimą ir darbui reikalingas priemones bei pirminį apmokymą. Tai puiki galimybė išbandyti save, daug ko išmokti ir sužinoti, įgyti vertingos praktikos, tobulėti, pasisemti jėgų, užsirekomenduoti, o tuo pačiu sveikai ir aktyviai praleisti laiką vienoje šauniausių vasaros stovyklų Lietuvoje. Savanoriai, pabuvę pas mus, vėliau atvyksta pakartotinai kelis metus paeiliui!


Darbo pobūdis:

 • stovyklos dalyvių priežiūra,
 • nuolatinė pagalba jiems atliekant įvairias užduotis (maudynės, meninės užduotys, lavinamosios užduotys, įvairios repeticijos, pasirodymai, rungtys, diskotekos),
 • programos eigos priežiūra ir asmeninis dalyvavimas,
 • pagalba kolegoms organizuojant bei atliekant įvairius pasirodymus bei užsiėmimus,
 • nuolatinė pagalba stovyklos vadovui,
 • stovyklos vadovo patikėtų užduočių atlikimas,
 • darbas šaunioje komandoje!

 

Informaciją apie save prašome pateikti el. paštu: varlinukas@gmail.com (nepamirškite įrašyti savo telefono nr.), arba tel.: 861570860
Daugiau info apie stovyklas: http://www.varlinukas.lt/index.php/laisvalaikis


 


Labdaros ir paramos fondas “Levictus”, į/k 193270635, įregistruotas 1997 m. sausio 28 d. adresu Gelvonų g. 40-13, Vilniuje. Fondo būstinė Sausio 13-osios g. Nr. 13, Vilniuje. Pagrindinė fondo veikla - tai labdaros ir paramos teikimas pensionatams, vaikų globos namams, parama nepasiturinčioms, daugiavaikėms, maitintojo netekusioms šeimoms bei jų vaikams. Tuo tikslu fondas yra įkūręs vaikų dienos centrą, kuriame 15 vaikų yra maitinami, mokami dirbti kompiuteriu, ruošiamos pamokos, su jais dirba savanoriai pedagogai.

Šiuo metu fondui labai reikalingi savanoriai arba praktikantai, galintys dirbti su vaikais: padėti paruošti pamokas, ugdyti vaikų kūrybiškumą, atliekant įvairias užduotis, žaidžiant žaidimus, dirbant su vaikais po pamokų. Labai prašome atsiliepti į mūsų prašymą ir padėti surasti jaunųjų pedagogų, galinčių ir norinčių prisidėti prie labdaros ir paramos fondo „Levictus“ veiklos. Tai būtų puiki praktika jauniesiems pedagogams ir naudinga pagalba fondo globojamiems vaikams. Iš anksto dėkojame ir prašome susisiekti su mumis (mob. tel.: +370 60438947).


     


Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija "Viltis" maloniai kviečia entuziastingus, kūrybingus, atsakingus ir motyvuotus geros valios žmones dalyvauti šios bendrijos organizuojamose socialinėse veiklose ir paramos projektuose. Be savanorių pagalbos daugelį socialinės veiklos ir paramos projektų ji negalėtų įgyvendinti. Todėl labai reikalinga savanorių pagalba vasaros stovyklose, kasdieninėse veiklose ir švenčių metu bei esant poreikiui. Savanoriška veikla prisideda prie socialiai pažeidžiamų žmonių gyvenimo kokybės gerinimo.

Informuojame, kad šiais metais vyks 28-toji Savarankiško gyvenimo įgūdžių ugdymo ir šeimų socialinės reabilitacijos stovykla.

Bendrija „Viltis“ planuoja organizuoti stovyklą Šventojoje, skirtą lengva, sunkią ir kompleksinę negalią turintiems sutrikusio intelekto asmenims bei jų šeimos nariams ar globėjams, pamainomis:

 • 1 pamaina birželio 18 - 30 d.,
 • 2 pamaina: liepos 2 - 14 d.,
 • 3 pamaina: liepos 16 - 28 d.

4 pamaina: liepos 30 - rugpjūčio 10 d. Burokaraistyje, Varėnos raj. (prie ežero) dalinai savarankiškiems ir galintiems dalyvauti grupinėse veiklose sutrikusio intelekto asmenims bei jų šeimos nariams ar globėjams.

Išsamesnė informacija telefonu 8 605 38128 arba el. p.: inga@viltis.lt


KAS YRA SAVANORYSTĖ?


Studentai dažnai skundžiasi, kad baigus studijas negali rasti darbo, nes neturi patirties. Savanorystė, tai puiki proga studijų metu įgyti visapusiškos patirties, išmokti dirbti komandoje, atrasti savo stiprybes, o galbūt ir naujus pomėgius, su kuriais norėtumėte sieti savo ateities karjeros kelią.  Studijų rinkodaros ir karjeros skyrius mielai kviečia prisijungti prie mūsų komandos ir kartu vykdyti įvairius projektus, organizuoti renginius bei realizuoti naujas idėjas! Norite įgyti kitokios patirties? Čia galite rasti  organizacijų kvietimus savanoriauti.

 

 

2016 m. balandžio 6 d. 10.30 val. CR 608 aud. http://socpagalba.weebly.com/


 


 

   Ieškomi savanoriai, norintys dalyvauti dailės užsiėmimuose Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių globos namuose (Antakalnyje). Užsiėmimai vyksta 3-5 metų vaikų grupėje kiekvieną ketvirtadienį 8.30-9.30 val. (nėra būtina dalyvauti kiekvieną savaitę).
     Programoje gali dalyvauti studentai, norintys dalį savo laiko skirti bendravimui su vaikais. Plačiau apie programą galite pasiskaityti prisegtuke.
        Labai laukiame ne tik merginų, bet ir vaikinų.
       Susidomėję gali rašyti el. p. miklasevskajaanna@yahoo.co.uk
 
Anna Sokol uk
Psicholog / lektor 
Tel.: +37065019433

   


Savanorystė Vilniaus apygardos probacijos tarnyboje

 

 

 

 

 

 Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje vykdo projektą ,,PASIKALBĖKIME"

,,PASIKALBĖKIME" – tai jau trečius metus vykdomas Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje projektas, kurio metu savanoriai jaunimas Europos informacijos centre mokina senjorus anglų kalbos. ,,PASIKALBĖKIME" tikslas – ne tik padėti pagyvenusiems žmonėms išmokti daug kur naudojamos anglų kalbos, bet ir paskatinti skirtingo amžiaus bei kartų atstovus bendrauti, geriau pažinti vieniems kitus.

Šiuo metu ieškome studentų savanorių gerai mokančių anglų kalbą, kurie galėtų skirti 1,5 val. per savaitę senjorų anglų kalbos mokymui. Jei susidomėjote, susisiekite su mumis dėl detalesnės informacijos el. paštu comm-rep-lt-info@ec.europa.eu arba tel. (8-5) 231 31 83 iki 2014 m. rugsėjo 4 d.

 


 

Ne pelno siekianti asociacija "Novi Homines" šiuo metu ieško naujų savanorių

- Novi Homines skelbimas savanoriams.

 

 


 

Savanoriai sveikatos apsaugos ir švietimo srityse Afrikoje ir Indijoje!

Pradžia: 2014 gegužė arba lapkritis!

Daugiau informacijos rasite čia: savanorystė

 


 

                               

 


 

Viešoji įstaiga INTELEKTAS Q vykdo projektą KOREPETITORIAI . Tai pagalba vaikų globos namų auklėtiniams pamokų ruošoje. Labiausiai reikia matematikų, anglų k. korepetitorių. Būsimiems pedagogams tai puiki patirtis ir tuo pačiu savanorystė. Su mumis susisiekti labai paprasta - galite parašyti laišką per svetainės www.intelektasq.lt  KONTAKTUS ir užpildyti anketą, parašyti laišką e. p. klubas.intelektas@gmail.com arba susisiekti tel. 862663360. 

 


       

Norime pasidžiaugit ir pasidalinti puikia savanorystės patirtimi

                                                                                                                                                                                       

 

 


 

 Maltos ordinas kviečia SAVANORIAUTI

 

 

 

 

 

 

Kilus klausimams rašykite mums karjera@leu.lt ir mes jums pasistengsime padėti.

 
 

LEVICTUS

 
Už informacijos turinį atsakingas (-a) Justinas Monkevičius. Už informacijos paskelbimą atsakingas (-a) Ona Petrėnienė. Informacija atnaujinta: 2018-04-23 10:00