STOJANTIESIEMS
 

Absolventai apie LEU studijas

  

   Jevgenij Šuklin (irkluotojas - Olimpinis vicečempionas):

   „Čia puikiai gali suderinti treniruotes su mokslais. Žinios, kurias tu gauni studijuodamas LEU pasilieka ir padeda tau visam gyvenimui“.

 

    Steponas Babrauskas (krepšininkas – “Lietuvos rytas” komanda)

   „Čia galėjau įgyti žinių, kurios padeda man ir treniruotėse. Čia galėjau sportuoti ir studijuoti, taip pat atstovauti savo universitetui”.

 

 

   Žilvinas Zabarskas (Universiados bronzos medalio laimėtojas – sambo)

   „Supratingi dėstytojai, kurie tikrai visada padeda, ypač, kai esu išvykęs į treniruočių stovyklas ar varžybas”.

 

  

     Rūta Voverytė (Įmonės „Coats Lietuva“ vadovė):

   „Įkvėpimas visada reikalingas žmonėms. Aš be galo esu dėkinga mano myliausiam Pedaginiam Institutui, dabartiniam Edukologijos universtitetui:

      Už gautas žinias, kurias aš panaudojau savo darbe kaip vadovė (juk geras vadovas yra išmintingas mokytojas), už tai, kad išmokau mokytis pačių sudėtingiausių dalykų.

     Ir po Fizikos fakulteto man tikrai jokie dalykai nebaisūs, išmokau pasiekti tikslą, nesvarbu kiek reikia įdėti pastangų į tai, o gal svarbiausia aš išaugau ir sužydėjau kaip asmenybė, esant labai gerai atmosferai mokslų metu. Aš kaip paukštis išskleidžiau sparnus ir pakilau...ir vis dar skrendu savo polėkiuose, įkvėpime daryti gerus ir nuostabius darbus šiam gražiajam pasauliui...".

 

 

    Ramunė Žvirblytė:

 Prancūzų kalba yra mano gyvenimo pasirinkimas ir mano sėkmės paslaptis. Myliu žmones, viską darau atvira širdimi, nesitikėdama atlygio. Gyvenimas suvedė su daugybe idomių prancūzų, kuriems reikėjo mano pagalbos ir kurie vėliau tapo mano draugais. Ieškodama savirealizacijos, atėjau į Lietuvos ir Prancūzijos asociaciją, tapau sekretore, o šiuo metu esu šios asociacijos prezidentė. Mano atsakomybėje yra frankofoniškos kultūrinės veiklos kuravimas Lietuvos regionuose. Niekada neteko ieškoti darbo, visi darbo pasiūlymai susirasdavo mane patys. 8 metus vadovavau Frankofoniškų šalių studijų centrui, o šiuo metu esu Prancūzijos eksporto agentūros atstovė Lietuvoje. Esu Lietuvos prancūzų ir prancūzakalbių bendruomenės centre, seku jos ivykius ir juose dalyvauju. Su malonumu patariu lietuviams, ieškantiems frankofoniško darbo ar turintiems klausimų, susijusių su Prancūzija, o taip pat prancūzams, norintiems daugiau sužinoti apie mūsų šalį arba ieškantiems čia verslo galimybių".

 

  

   Vytis Silius – VU Orientalistikos centro lektorius bei Filosofijos fakulteto doktorantas, Fulbright (JAV), Chiang Ching-kuo Foundation (Taivanis) ir Švietimo mainų paramos (Lietuva) stipendininkas, stažavosi Kinijos bei JAV universitetuose, kūrė VU Konfucijaus institutą , buvo jo pirmasis administratorius.

   „Studijoms buvusio VPU Filosofijos programoje esu dėkingas mažiausiai už du dalykus: 1. kad padėjo suprasti kaip man iš tiesų pasisekė, jog neišlaikiau stojamųjų į teisę, 2. kad vos semestrą trukęs Rytų filosofijos kursas uždavė klausimų, kurių nepabosta narplioti jau daugiau nei 12 metų“.

 

  

   Marijus Kaukėnas - Sociologijos ir politologijos katedros absolventas:

   „Lietuvos edukologijos universitete prabėgo puikūs 6 mano studijų metai. Tiek studijų metais, tiek po jų, savo ateitį siejau su visuomenine ir politine veikla. Gautos politologijos, sociologijos, psichologijos, teisės, ekonomikos žinios ir šiandien padeda mano dabartinėje veikloje. Skirtingai nuo kitų mokslo įstaigų, galimybė laisvai paskaitų, ir ne tik paskaitų, metu bendrauti su LEU profesoriais, mokslų daktarais, dėstytojais, buvo vienas iš įdomiausių studijų momentų. Siekiant karjeros, teorinių žinių nepakanka, būtinos ir praktinės žinios, pamokymai, patarimai, ką esant norui visada gaudavau iš dėstytojų. Šiuo metu vadovauju Utenos liberalams, esu jauniausias Utenos rajono savivaldybės tarybos bei partijos valdybos narys.“

 

  

   Elvinas Jankevičius – LR Vidaus reikalų viceministras, Sociologijos ir politologijos katedros absolventas:

   „Džiaugiuosi, kad studijavau šiame universitete. Lietuvos edukologijos universitetas modernus, studijos pasižymi aukštu lygiu. Jame sudarytos puikios sąlygos studijuoti, užsiimti moksline veikla. Vyrauja gera atmosfera, šilti dėstytojų ir studentų tarpusavio santykiai. Šiame universitete ne tik įgijau vertingų žinių, kurios pravertė mano darbe, bet ir susipažinau su įdomiais žmonėmis. Mums dėstė kompetentingi dėstytojai – ryškios asmenybės ir puikūs savo srities specialistai. Jie ne tik gerai išmanė savo dėstomas sritis, bet ir sugebėdavo savo entuziazmu uždegti studentus ir paskatinti juos aktyviam darbui Lietuvai. Tenka bendrauti su buvusiais bendrakursiais – tiek darbo reikalais, tiek kasdieniame gyvenime. Studijuodami buvome kaip viena šeima, net ir dabar susitikę visada vienas kitam padedame – šiame universitete tokie papročiai ir tradicijos. Visada su malonumu prisimename studijų laikus.“

Informacija atnaujinta: 2014-03-14 09:02