SPORTO IR SVEIKATOS FAKULTETAS
 

Naujienos

Kviečiame lankyti kalanetiką!

2015-02-18

Dėl žemo intensyvumo ir lėto tempo kalanetika puikiai tinka bet kokio amžiaus, sudėjimo ir fizinio pasiruošimo žmonėms.

Užsiėmimai vyksta: LEU aerobinės gimnastikos salėje (Studentų g. 39) pagal skelbiamą tvarkaraštį>.

Tvarkaraštyje ieškoti "NUOMA Lina Grūnovaitė (Kalanetika)"

 

KALANETIKA – tai treniruotė skirta vidinių, giluminių raumenų stiprinimui. Klasikinė kalanetikos treniruotė – baleto, pilateso ir jogos pratimų derinys. Šios mankštos metu stiprinsite visas kūno dalis: kojas, sėdmenis, šlaunis, rankas, nugarą bei pilvo presą, tuo pačiu - gražinsite laikyseną, didinsite raumenų elastingumą. 
Kalanetikos treniruotėse Jums nereikės lieti prakaito aktyviai sportuojant. Pratimai atliekami stovint, gulint arba sėdint, grojant lėto tempo muzikai. Kalanetika ypatinga tuo, kad kūno raumenys gauna didelį statinį krūvį. Tam tikroje pozoje reikia išbūti 60 – 100 sekundžių. Kiekvienas pratimas sukurtas taip, kad vienu metu dirbtų visi kūno raumenys. Kalbama, jog kalanetikos užsiėmimu metu organizmas gauna krūvį lygų 24 valandų aerobikos užsiėmimams. 


Su dideliu džiaugsmu visus norinčius gerai jaustis bei tobulinti savo kūną, įgauti vidinės ramybės, kviečiu į kalanetikos užsiėmimus. Dėl žemo intensyvumo ir lėto tempo kalanetika puikiai tinka bet kokio amžiaus, sudėjimo ir fizinio pasiruošimo žmonėms.

Užsiėmimams prireiks:
Patogios, judesių nevaržančios aprangos, sportinė avalynė – nebūtina.

Kalanetikos užsiėmimų  tvarkarštis:
leu.lt/lt/ssf_sporto_centras/sc_tvarkarasciai/sc_sk_uzimtumo_tvarkarasciai/sc_ag_tvarkarastis.html

ŽIŪRĖTI :  NUOMA Lina Grūnovaitė( Kalanetika)

 

Būtina išankstinė registracija: kalanetika.zveryne@gmail.com, +3706 78 23 175

 

 

 
 
Už informacijos turinį atsakingas (-a) Vida Juškelienė. Už informacijos paskelbimą atsakingas (-a) Vida Juškelienė. Informacija atnaujinta: 2015-03-13 16:33