SOCIALINIO UGDYMO KATEDRA
 

KONKURSAS „Atrask netradicinį talentą“

LEU SEF Socialinio ugdymo katedra organizuoja konkursą „Atrask netradicinį talentą“, kuriuo siekiama ugdyti jaunų žmonių gebėjimą bendradarbiauti, pastebėti kitus žmones ir jų gerąsiais savybes bei sugebėjimus ir apie tai papasakoti kitiems. Konkurso dalyviai turės galimybę ne tik atskleisti savo talentą, bet ir pastebėti kito žmogaus talentą bei kūrybiškai pristatyti savo mokytojo, klasioko ar geriausio draugo talentą.

KONKURSO UŽDAVINIAI 

  1. Sudaryti sąlygas kūrybiškai užfiksuoti ir pateikti kito žmogaus išskirtinius sugebėjimus, netradicinius talentus ar tiesiog išskirtinumą ir ypatingumą.
  2. Paskatinti žmones būti savimi ir dalintis su kitais savo turimais sugebėjimais.
  3. Praktiškai ir kūrybiškai parengti kito žmogaus (draugo, mokytojo ar kt. asmens) talentų pristatymą, šitais siekiant paskatinti pozityvų tarpusavio bendradarbiavimą, kuriant bendradarbiavimo ir partnerystės tinklą tarp mokinių, studentų  ir mokytojų.

Konkurse gali dalyvauti 5 – 12 klasių mokiniai bei jų mokytojai, socialiniai pedagogai ir kiti mokyklos bendruomenės nariai, NVO organizacijų nariai dirbantys su jaunimu.

Konkursas vyks nuo 2015 m. rugsėjo 20 d. iki spalio 20 d. (imtinai), apdovanojimai konkurso dalyviams vyks tarptautinio mokslinio simpoziumo (Lietuvos Respublikos Seimas, Gedimino pr. 53, LT-01109) ir studentų atviro renginio mokiniams ir mokytojams  metu „Atrask savo netradicinį talentą“ 2015 m. spalio 22 d. -23 d., Vilnius.

Konkursui kviečiame parengti vieną iš pasirinktų žmogaus talentą pristatančių formų:

   1.1  video filmuką (iki 60 sekundžių) ar prezentaciją (PowerPoint, Prezi, ...);

   1.2  plakatą (A3 ir didesni) (ne kompiuteriu kurtų plakatų nuotraukas siųsti el. paštu konkursassp@leu.lt);

   1.3  rašytinė kūryba (eilėraštis, rašinys, straipsnis...) (iki 300 žodžių).

Žmogaus talento pristatymuose turi atsispindėti originalus pateikimas ir pristatymas.

Konkurso dalyviais yra tiek talentą demonstruojantis, tiek žmogaus talentą pastebėjęs ir originaliai pristatęs žmogus. Žmogaus talentai gali būti patys įvairiausi, svarbu, kad jį pastebėjęs žmogus pristatyme jį išryškintų.

Konkurso dalyviai registruojasi iki 2015 m. spalio 20 d. užpildydami registracijos formą.

Bus renkami kūrybingiausi, originaliausi, savičiausi, šiuolaikiškiausias, visuomenei didžiausią naudą teikiantys talentai ir jų pristatymai.

Tarptautinio mokslio simpoziumo Socialinio verslo ir komunikacinių industrijų modeliavimas  socialinei įtraukčiai (Modelling of Social Business and Communication Industries for Social Inclusion)  metu 2015 m. spalio 22 d. – 23 d. bus apdovanojami visi konkurso nugalėtojai ir dalyviai.

Visiems  konkurso dalyviais bus išduodami pažymėjimai.

P.S. Visų konkurso dalyvių laukia staigmena. 

Už informacijos turinį atsakingas (-a) Sigita Burvytė. Už informacijos paskelbimą atsakingas (-a) Rima Černiuvienė. Informacija atnaujinta: 2015-09-21 08:58