SOCIALINĖS EDUKACIJOS FAKULTETAS
 

Naujienos

APVALAUS STALO DISKUSIJA: “Kūrybiškumo ir etninės kultūros sąsajos ankstyvajame ugdyme“

2018-04-26

APVALAUS STALO DISKUSIJA:

“Kūrybiškumo ir etninės kultūros sąsajos ankstyvajame ugdyme“ 2018 m. balandžio 27 d.

Lietuvos Edukologijos Universitetas, Studentų g. 39., 607 a. Diskusijos pradžia: 10.30.

Siekis – sudaryti sąlygas ankstyvojo ugdymosi profesionalų gerosios patirties sklaidai, diskutuojant apie vaikų kūrybiškumo ir etninės kultūros puoselėjimą vaikų ugdymesi. Diskusijoje gimusios mintys, rekomendacijos bus naudingos tiek praktikams, tiek šias problemas nagrinėjantiems mokslininkams.

Atviros diskusijos: apvalaus stalo iniciatorius Vilniaus vaikų darželio “Baltų šalelė” https://www.baltusalele.lt/ įkūrėja ir vadovė Alina Sinicė. Partneriai Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegija ir Lietuvos edukologijos universiteto Socialinės edukacijos fakultetas.

Dalyviai: svečiai mokytojai iš Latvijos Dzintra Anspoka ir Suomijos Daniela Sinisalo ir Laura Hakala, Lietuvos edukologijos universiteto Socialinės edukacijos fakulteto Prof. dr. Giedrė Kvieskienė, LEU SEF doc. dr. Sigita Burvytė, Socialinių industrijų ir komunikacijos studijų magistrantai.

 

 

Moderatorės: Monika SeibutytėRasa Pavilionienė

Diskusijos laikas: 10.30 - 12.30 val.
Diskusiniai klausimai:
· Ankstyvojo ugdymosi sistema Lietuvoje. Kaip ją tobulinsime?
· Kaip parengti būsimą pedagogą ir socialinį darbuotoją, kad jie gebėtų puoselėti vaikų kūrybiškumą ir etninę (gyvąją) edukaciją.
· Ankstyvojo ugdymosi inovacijos Baltijos Šalyse ir Suomijoje puoselėjant kūrybiškumą ir etninę kultūrą.

P.S. "Po diskusijos visų dalyvių lauks - praktinė paskaita „Akmens užkalbėjimas“ supažinsite su senovės baltų simboliais, jų pritaikymu. Dalyviai simbolių pagalba susidėlios ant akmens savo laimės formulę (susikuria sėkmės talismaną). " Rasa Pavilionienė

 
 
Už informacijos turinį atsakingas (-a) Vytas Navickas. Informacija atnaujinta: 2018-04-26 09:11