UNIVERSITETO NAUJIENOS IR RENGINIAI
 

Studijų ir mokslo naujienos

Startuoja naujos pedagogų rengimo studijų programos VDU

2018-06-14

Studijų kokybės vertinimo centras įvertino aukštųjų mokyklų 2018 m. balandžio mėnesį pateiktas 7 naujas pedagogikos krypties studijų programas, tarp kurių – Vytauto Didžiojo universiteto (VDU)  naujos pedagogikos studijų programos:

  • Mokomojo dalyko pedagogika;
  • Pradinio ugdymo pedagogika ir ankstyvasis užsienio kalbos mokymas;
  • Ikimokyklinė ir priešmokyklinė pedagogika.

 

Bakalauro studijos bus rengiamos VDU Švietimo akademijoje. 

 

Pagrindiniai naujosios sistemos akcentai: platus visapusis išsilavinimas, daugiakalbystė ir tarptautiškumas. Bus siekiama parengti skaitmeniškai kompetentingus mokytojus, skatinti pedagoginių inovacijų kūrimą, akcentuoti įtrauktį ir ugdymo poreikių įvairovę, taikyti aktyvius mokymo metodus.

 

Studentai VDU Švietimo akademijoje turės lanksčias galimybes rinktis būti vieno ar dviejų mokomųjų dalykų mokytojais net 4 kryptyse: STEAM (gamtos, fizinių ir technologijos mokslų), kalbų, socialinio arba meninio ugdymo. Taip pat jau yra parengtos ir šios studijų programos: ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogika, pradinio ugdymo pedagogika ir ankstyvasis užsienio kalbų mokymas. Kiekvienoje programoje bus skiriamas ypatingas dėmesys praktikai ir pedagogų poreikio vertinimui.

Užsibrėžtų tikslų leis pasiekti pasirašytos sutartys su Talino, Turku, Liucernos, Edinburgo ir kitais universitetais dėl pedagogų rengimo ir bendradarbiavimas su nacionaliniais partneriais – 80 Lietuvos mokyklų, savivaldybėmis.

 

Daugiau informacijos: čia. 

 
 
Informacija atnaujinta: 2018-06-14 11:56