UNIVERSITETO NAUJIENOS IR RENGINIAI
 

Studijų ir mokslo naujienos

Kvietimas teikti straipsnius į „LEU Studentų moksliniai darbai“ leidinį

2017-07-12

Jeigu norite, kad Jūsų tyrimų rezultatai būtų žinomi ne tik Jums patiems, jeigu planuojate siekti mokslininko karjeros, jeigu norite kaip autorius dalyvauti mokslinio teksto gimimo  procese nuo recenzavimo iki publikavimo ... ši informacija kaip tik Jums.

 

Maloniai informuojame, kad pratęsiamas terminas teikti straipsnius į Lietuvos edukologijos universiteto „Studentų mokslinių darbų“ nr. 2 tomą. Jis bus publikuojamas elektroninėje erdvėje (Nr. 1) ir spausdintame variante (Nr. 1). 


Kviečiame visus Universiteto jaunuosius mokslininkus (I, II ir III pakopos studentus) teikti savo mokslinius darbus – konferencijų ir seminarų pranešimų, bakalauro bei magistro darbų ar jų dalių pagrindu parengtus  mokslinius straipsnius.

 

Tekstų autoriai
Studentų mokslinių darbų gali siūlyti jų bakalauro ir magistrantūros studijų studentai, doktorantai. Darbai siūlomi užpildant anketą bei pateikiant tekstą Mokslo ir inovacijų direkcijai el. paštu mid.direkcija@leu.lt.

Reikalavimai (Word).

Iki nurodytos datos Mokslo ir inovacijų direkcijai reikėtų pateikti:

Anketą (pridedama) (Word),
Straipsnio el. variantą (word ar pdf formatu).

 

Papildoma informacija

Išsamesnę informaciją teikia Mokslo ir inovacijų direkcija (tel. (8 5) 270 59 40 , vidaus tel. 1740, el. paštas mid.direkcija@leu.lt).

 
 
Informacija atnaujinta: 2017-07-21 13:22