UNIVERSITETO NAUJIENOS IR RENGINIAI
 

Studijų ir mokslo naujienos

Europos kelionių komisijos viceprezidentu išrinktas LEU prof. dr. Renaldas Čiužas

2017-12-05

Budapešte (Vengrija) vykusiame Europos kelionių komisijos (EKK) bendrame 94-ajame posėdyje šios organizacijos viceprezidentu išrinktas Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) dėstytojas ir Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos Turizmo politikos skyriaus vedėjas prof. dr. Renaldas Čiužas.

 

Organizacijos viceprezidento pareigas R. Čiužas pradės eiti nuo 2018 m. sausio 1 dienos. 

 

„Džiugu, kad Lietuva vertinama ir buvo pritarta mano kandidatūrai. Šis garbingas postas suteikia mums galimybę atkreipti dėmesį į Lietuvą ir dar aktyviau įsilieti į šios organizacijos veiklą“, – sakė R. Čiužas.

 

EKK veikia dvi grupės – rinkodaros ir mokslinių tyrimų. Šių grupių veiklą koordinuoja valdyba, kurią sudaro rotacijos principu deleguojami nariai iš organizacijos šalių narių. Organizacijai vadovauja prezidentas ir trys viceprezidentai, kurie renkami trejų metų laikotarpiui.

 

Svarbiausias šios organizacijos tikslas – moderniausiomis skaitmeninėmis rinkodaros priemonėmis prioritetinėse tolimosiose rinkose pristatyti Europos kontinentą ir siekti, kad kuo daugiau turistų apsilankytų ne tik žinomose ir išpopuliarintose Europos šalyse, bet ir mažose, turistų iš tolimųjų šalių neatrastose Europos valstybėse. 

 

EKK buvo įkurta Norvegijoje 1948 metais. Šiandien organizacija, kurios buveinė yra Briuselyje, vienija 32 Europos šalis: Austriją, Belgiją, Bulgariją, Kroatiją, Kiprą, Čekijos Respubliką, Daniją, Estiją, Suomiją, Vokietiją, Graikiją, Vengriją, Islandiją, Airiją, Italiją, Latviją, Lietuvą, Liuksemburgą, Maltą, Monaką, Juodkalniją, Norvegiją, Lenkiją, Portugaliją, Rumuniją, San Mariną, Serbiją, Slovėniją, Slovakiją, Ispaniją, Šveicariją ir  Turkiją.

 
 
Informacija atnaujinta: 2017-12-05 14:43