UNIVERSITETO NAUJIENOS IR RENGINIAI
 

Studijų ir mokslo naujienos

Būsimam pedagogui – tikslinė stipendija beveik 116 eurų

2017-07-12

Abiturientai, nusprendę studijuoti Lietuvos edukologijos universitete (LEU) ir siekti pedagogo karjeros, kartu su puse kitų pažangiausių kurso draugų turės galimybę gauti tikslinę stipendiją – po beveik 116 Eur kiekvieną mėnesį.

 

Studentui, gaunančiam tikslinę stipendiją, aukštosios mokyklos nustatyta tvarka gali būti skiriama ir skatinamoji ar socialinė stipendija. Gerų akademinių rezultatų pasiekusiems ir ypač aktyviems LEU studentams teikiamos vardinės stipendijos. Tikslinė stipendija neatima iš tavęs galimybės pretenduoti į kitas universiteto ar valstybės teikiamas stipendijas. Taip yra todėl, kad šiuo metu įsigaliojęs studentų paramos įstatymas, pagal kurį papildomas stipendijas gauna būtent pedagogines studijų programas pasirinkę studentai. Taip pat LEU studentams yra skiriamos skatinamosios ir vienkartinės stipendijos (mokamos iš valstybės biudžeto universitetui skiriamų lėšų).

 

LEU, vienintelio profiliuoto universiteto Lietuvoje, vienas iš tikslų – ugdyti mokslui, švietimui ir kultūrai imlią, išsilavinusią ir išprususią visuomenę, gebančią efektyviai naudotis mokslo pasiekimais ir konkuruoti aukšto lygio technologijų ir švietimo, kultūros ir edukacinių paslaugų srityse, ugdyti jaunimo dorą, patriotizmą ir pilietiškumą, toleranciją ir solidarumą pasauliui.

 

Daugiau informacijos apie LEU studentams skiriamas stipendijas rasite: čia

 

Daugiau informacijos apie LEU bakalauro studijų programas: čia

 

Kviečiame studijuoti LEU ir tapti pedagogu!

 
 
Informacija atnaujinta: 2017-07-12 10:02