UNIVERSITETO NAUJIENOS IR RENGINIAI
 

Studijų ir mokslo naujienos

7 priežastys, kodėl verta studijuoti Lietuvos edukologijos universitete!

2017-07-13

Kviečiame būsimus studentus rinktis bakalauro studijas Lietuvos edukologijos universitete (LEU)!

 

1. NE TIK IŠSILAVINIMAS, BET IR PROFESIJA

 

Baigęs studijas LEU studentas įgyja bakalauro diplomą ir pedagogo kvalifikaciją. Studentai turi atlikti pedagoginę praktiką, kuri atliekama Lietuvos ir užsienio mokyklose arba kitose praktikos institucijose, kurios atitinka studijų programos bei praktikos pobūdį. 

 

2. STUDENTAMS – FINANSINĖ PARAMA

 

LEU studentai turi galimybę gauti tikslinę stipendiją (beveik 116 eurų), socialinę, mecenato, skatinamąją ir kt. stipendijas.

 

3. STUDIJŲ TARPTAUTIŠKUMAS

 

Studijų metu studentai turi galimybę išvykti studijuoti ir atlikti praktiką užsienio universitetuose. Studentai vyksta studijuoti pagal Erasmus+ programą Europos universitetuose, atlikti praktikų lietuvių bendruomenėse Argentinoje, Australijoje, Brazilijoje, Lietuvos respublikos diplomatinėse atstovybėse užsienio šalyse: Japonijoje, JAV, Prancūzijoje ir kt. 

Universitete –  galima klausyti garsiausių užsienio lektorių paskaitų, dalyvauti tarptautinėse konferencijose. 

 

4. GYVENIMAS – SOSTINĖS CENTRE

 

LEU bendrabučiai yra ne tik šalia universiteto, bet ir netoli Vilniaus miesto centro ir Senamiesčio. Bendrabučiuose galima gyventi dviese kambaryje arba vienas, įrengtos savitarnos skalbimo mašinos, greitas internetas.

 

5. STUDIJOS IR TOBULĖJIMAS

 

Universitete veikia LEU studentų atstovybė, mokslo draugija, įvairios kultūrinės–literatūrinės draugijos, choras „Ave vita“, kuris koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiose pasaulio šalyse, aktyviai dalyvauja televizijos projektuose.

Folkloro ansamblis „Poringė“ irgi koncertuoja Lietuvoje, užsienyje. Studentai aktyviai įsitraukia į dainų ir šokių ansamblio „Šviesa“ kolektyvą.  Dainų ir šokių ansamblis „Šviesa“ – nuolatinė respublikinių ir pasaulio lietuvių dainų švenčių, studentiškų festivalių „Gaudeamus" dalyvė. Ansamblis ne kartą laimėjo prizines vietas respublikiniuose ir tarptautiniuose festivaliuose, koncertavo Vokietijoje, Ispanijoje, Italijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Lenkijoje, Rusijoje ir kt. 

Studentai gali atstovauti universiteto krepšinio, futbolo, lengvosios atletikos, tinklinio, rankinio, aerobinės gimnastikos komandoms.

 

6. TOLIMESNIŲ STUDIJŲ PERSPEKTYVOS

 

Studentai gali tęsti magistrantūros arba doktorantūros studijų programose LEU, Lietuvos ir užsienio universitetuose.

 

7. LEU STUDENTAI – ŠIŲ DIENŲ LYDERIAI

 

LEU absolventai – „Metų mokytojo“ premijos laureatai, garsūs mokslininkai, ministrai, ambasadoriai, garsūs sportininkai, verslininkai, mokyklų direktoriai, miestų merai, Seimo nariai. 

 

LEU – studijuoti verta! Studijuok Lietuvoje ir tapk profesionalu!

 
 
Informacija atnaujinta: 2017-07-13 15:58