SUSITIKIMAI IR VIZITAI
 

Susitikimai ir vizitai

Studentų susitikimas su VDU ir LEU rektoriais (foto)

2017-10-11

Spalio 10 d. Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) aktų salėje vyko studentų atstovybės organizuojamas susitikimas su LEU ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektoriais. Susitikime taip pat dalyvavo VDU SA prezidentė Greta Šmaižytė.

 

Susitikimo tikslas – atsakyti į visus rūpimus studentų klausimus. Renginyje buvo akcentuojama, kad  LEU susijungs su VDU ir taps VDU Edukologijos akademija Kaune. Tokį susitarimą palaiko ir LR Švietimo ir mokslo ministerija, tikėdama, kad pavyks suformuoti vieną geriausių mokytojų rengimo centrą Lietuvoje.

 

Rektoriai pabrėžė, kad dabartiniai studentai baigs studijas Vilniuje. Kaip teigė LEU rektorius Algirdas Gaižutis, studentai tikrai nebus skaidomi. Pereinamuoju laikotarpiu bus stengiamasi užtikrinti esamų studentų studijų kokybę.

 

Dabartiniai studentai neturėtų nerimauti ir dėl diplomų. Studijų ir mokslo įstatymas nustato, kokį diplomą gaus studentas. „Jeigu universitetai bus sujungti, visi studentai taps naujojo universiteto studentais, tačiau programos, kuriose jie studijuoja, pavadinimas išliks tas pats. Kuri institucija išduos tai patvirtinantį dokumentą, diplomą, tai priklausys nuo to, koks tuo metu bus universitetas. Jeigu bus sujungta, tai bus VDU. Universitetas patvirtins, kad studentai baigė tą studijų programą. Tai reglamentuota mokslo ir studijų įstatyme“, – teigė VDU rektorius Juozas Augutis.

 

VDU rektorius išskyrė mūsų universiteto edukologus. „Lietuvos edukologijos universiteto edukologinė pusė yra žymiai stipresnė negu daugelio kitų aukštųjų mokyklų“.

 

LEU ir VDU jungimuisi dar turi pritarti ir LR Seimas.

 

Daugiau nuotraukų iš susitikimo: čia.

 
 
Informacija atnaujinta: 2017-10-12 10:36