SUSITIKIMAI IR VIZITAI
 

Susitikimai ir vizitai

Kviečiame dalyvauti japonės dėstytojos koncerte-susitikime

2017-12-05

Gruodžio 6 d. 14 val. Lietuvos edukologijos universiteto Aktų salėje įvyks Elžbietos muzikos universiteto (Hirošima, Japonija) dėstytojos Miyuki Fujii (mecosopranas) koncertas-susitikimas. Susitikime atliks Rentaro Taki kūrinį „Hana" (liet. gėlė). Kūrinį galima išgirsti: čia.

 

Mecosopranas Miyuki Fujii studijavo dainavimą Osakos menų universitete. Išvykusi studijų mainams į Italiją, studijavo pas Edith Martelli ir Dante Mazzola.  Atlikėja atliko tokius vaidmenis kaip Karmen („Karmen”), Suzuki („Madam Butterfly”), Marcelina („Figaro vedybos”), Flora  („Dama su kamelijomis“) ir daugelį kitų. M.Fujii pasirodė daugybėje operų ir kaip solistė dainavo G. Hendelio „Mesijas”, W.A.Mocarto „Requiem”, L. Bethoveno „Missa Solemnis” bei „Simfonija Nr. 9“ ir kt. Dalyvavo Milano šiuolaikinės muzikos festivalyje, kur pasirodė kartu su Andrea Pestarozza  diriguojamu RAI Nacionaliniu simfoniniu orkestru.

Solistė yra pelniusi 3-ią vietą tarptautiniame konkurse „Flabiano Labo“ bei yra tarptautinių  konkursų „Giacomo Lauri Volpi“ ir „Alfredo Catalani“ diplomantė.

 

Šiuo metu M.Fujii dirba dėstytoja Elžbietos muzikos universitete Hirošimoje.

 

Kviečiame dalyvauti!

 

 
 
Informacija atnaujinta: 2017-12-07 12:26