UNIVERSITETO NAUJIENOS IR RENGINIAI
 

Renginiai

LEU GMTF kviečia į „Technologijų idėjų mugę 2016“

LEU GMTF kviečia į „Technologijų idėjų mugę 2016“

Lapkričio 25 d. Lietuvos edukologijos universiteto Gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto (LEU GMTF) Technologijų ir technologinio ugdymo katedra technologijų mokytojus ir jų mokinius kviečia į „Technologijų idėjų mugę 2016“ ir visuomenės aplinkosauginio švietimo projekto „Žaliojo Vilniaus vaikai“ baigiamąjį renginį.

 

Renginio pradžia – 10 val., numatoma pabaiga – 13 val. Programoje numatomos įvairios – teorinės ir praktinės – veiklos. Jas pristatys dėstytojai, mokytojai, mokiniai ir studentai. Kviečiame atsiliepti mokytojus (kartu su mokiniais), kurie norėtų pasidalyti įdomiomis technologijomis ir vesti mokymus. Siūlykite savo idėjas lekt. Rūtai Indičianskienei el. p. ruta.indicianskiene@leu.lt. Programa bus paskelbta vėliau.

 

Skelbiami du mokinių kūrybinių darbų konkursai (konkursų prizininkai bus apdovanoti): „Naujas daikto gyvenimas“ (darbą atsivežti renginio dieną); bendrojo ugdymo mokyklos technologijų dalyko simbolio-logotipo kūrimas kompiuterinėmis programomis (iki lapkričio 20 d. darbą pateikti el. p. ruta.indicianskiene@leu.lt PDF ir PNG (ne mažiau 300 dpi) formatais, keliais sakiniais apibūdinti idėją).

 

Kviečiame atvykti su savo įdomiomis idėjomis, tikimės, kad mugėje jų atrasite dar – originalių ir naudingų.

 

Iki lapkričio 20 d. registruokitės el. p. ruta.indicianskiene@leu.lt ir nurodykite, ar reikės dalyvio pažymėjimo. Mugėje galės dalyvauti ir tie, kurie atvyks iš anksto neužsiregistravę.

 

Konkurso „Naujas daikto gyvenimas“ nuostatai.

 

LEU GMTF Technologijų ir technologinio ugdymo katedra

 
Data 2016-11-25
 

Atgal