UNIVERSITETO NAUJIENOS IR RENGINIAI
 

Laisvalaikis

LEU dainų ir šokių ansamblis „Šviesa“ dalyvaus tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur“

2017-01-19

Sausio 21 d., šeštadienį, 16 val. tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur“ koncertuos Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) dainų ir šokių ansamblis „Šviesa“ – šokėjai, dainininkai ir muzikantai pristatys įspūdingą 2018 m. Lietuvos dainų šventės Ansamblių vakaro „Tėvyne mūsų“ programą.

 

Jau kitą savaitę prasidedančioje tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur“ su glėbiu dainų ir šokių, tautinių kostiumų ekspozicija dalyvaus ir užsienio svečius į Lietuvą atvykti kvies svarbiausias ir didžiausias šalies kultūros įvykis, garsinantis Lietuvos vardą pasaulyje, – Lietuvos dainų šventė.

 

Lietuvos dainų šventės stende lankytojams bus dalijama šventės atributika, pristatanti būsimos šventės koncepciją, programą, demonstruojama šventės nuotraukų paroda, tautinių kostiumų ekspozicija, rodomas filmas „Dainų šventė“, reprezentuojantis unikalią Lietuvos tradicinę ir gyvąją šiuolaikinę kultūrą, įkvepiantis svečius iš užsienio dalytis informacija apie Dainų šventę savo šalyse ir kviečiantis keliautojus iš įvairių šalių atvykti į Lietuvą.

 
 
Informacija atnaujinta: 2017-01-23 12:37