UNIVERSITETO NAUJIENOS IR RENGINIAI
 

Laisvalaikis

Šimtmečio Dainų šventės dalyvių eisenos vedliai – dainų ir šokių ansamblio „Šviesa“ nariai

2018-07-09

Birželio 30 d. – liepos 6 d. praūžė Lietuvos šimtmečio dainų šventė „Vardan tos...“, kurioje dalyvavo Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) dainų ir šokių ansamblis „Šviesa“ ir akademinis mišrus choras „Ave vita“. 

 

Liepos 6 d. Valstybės dieną vyko Dainų šventės eisena, kurioje dalyvavo dalyviai iš viso pasaulio bei miesto gyventojai ir svečiai. Šimtmečio Dainų šventės eisenos vedliai tapo Dainų ir šokių ansamblio „Šviesos“ atlikėjai, kurie nešė tautinę vėliavą.

 

„Džiaugiamės, jog iš 36000 dalyvių mus pastebėjo ir mūsų dainų ir šokių ansamblio „Šviesa“ nariams buvo suteikta galimybė būti eisenos pirmose gretose. Vilniaus gatvėse atlikėjai žingsniavo su tautine vėliava. Tai didelis įvertinimas mūsų ansambliečiams. Žinoma, norisi padėkoti kolektyvams ir jų vadovams už sukurtus gražius ir nepartojamus pasirodymus“, – sako Kultūros centro vadovė Aurelija Karietaitė.

 

Dainų ir šokio ansamblis „Šviesa“ pasirodė Ansamblių vakare. Ansamblio vadovė Jolanta Kisielytė-Sadauskienė buvo Ansamblių vakaro meno vadovo asistente. Renginį galima pasižiūrėti: čia. 

 

Akademinis mišrus choras „Ave vita“ pasirodė Dainų dienoje, kurioje su tūkstantine minia giedojo Lietuvos himną. Choro vadovas prof. Kastytis Barisas.  Renginį kviečiame pasižiūrėti: čia. 

 

Džiaugiamės ir sveikiname kolektyvus su puikiu pasirodymu!

 
 
Informacija atnaujinta: 2018-07-09 14:42