UNIVERSITETO NAUJIENOS IR RENGINIAI
 

Laisvalaikis

Kviečiame dalyvauti Lietuvos valstybės atkūrimo renginiuose LEU

2018-02-13

Vasario 14 d. Lietuvos edukologijos universitete (LEU) įvyks Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos ir valstybingumo šimtmečio paminėjimas. Renginys suvienys kelias skirtingas kartas: mažuosius vaikus, studentus, akademinės bendruomenės narius ir Trečiojo amžiaus universiteto studentus. 10 val. iškilmingas Lietuvos vėliavos pakėlimas II aukšto fojė balkone. Vėliavą kels LEU vaikų darželio „Mažųjų akademijos“ auklėtiniai.

 

15 val. įvyks šventinis renginys Aktų salėje, kurioje LEU prof. Sandra Grigaravičiūtė skaitys pranešimą „Misija (ne)įmanoma, – susigrąžinti Lietuvos piliečius“.

 

Prof. Sandra Grigaravičiūtė klausia: be ko negalėjo būti Lietuvos valstybės? „Lietuvos valstybės negalėjo būti be trijų dalykų – tautos, teritorijos, kurioje ji gyvena ir suvienytos politinės valdžios. Tauta – būsimi valstybės piliečiai buvo pati didžiausia atkuriamos Lietuvos vertybė“, – sako mokslininkė.

 

Šventiniame pranešime profesorė akcentuos Lietuvos šimtmečio istorijos raidą. LEU šokių ir dainų kolektyvas „Šviesa“ pristatys savo programą „Vienas žodis – Lietuva“.

 

„Artėjant valstybės atkūrimo šimtmečiui kiekvienas savęs paklauskime: ką man reiškia nepriklausomybė? Man nepriklausomybė – tai ne tik teisės aktas, tai jausmas, kad esu atsakinga už save, už kitus ir už savo namus, kurie – vardu Lietuva“, – teigia prof. S. Grigaravičiūtė.

 

Maloniai kviečiame dalyvauti šventiniuose renginiuose!

 

veliav

 

 
 
Informacija atnaujinta: 2018-02-15 12:50