UNIVERSITETO NAUJIENOS IR RENGINIAI
 

Laisvalaikis

Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Kitokia iniciatyva: kaip „parduoti“ švietimo idėją?“

2017-12-19

Sausio 4 d. kviečiam visus būsimus ir esamus mokytojus, dėstytojus, į Kėdainiuose vykstančią konferenciją „Kitokia iniciatyva: kaip „parduoti“ švietimo idėją?“.

 

Kodėl tai svarbu? Keičiasi mokytojų ir mokinių kartos. Švietimo sistemos sukauptų ir pedagogams dalinamų žinių nebepakanka. Tie patys metodai nebeveikia arba veikia neefektyviai. Dėl šios priežasties į konferenciją kviečiamės sunkiąją artileriją. Šįkart konferencijoje savo patirtimi, mintimis ir metodais dalinsis verslo lyderiai.

 

Tai, kas vyksta verslo sektoriuje, nėra kažkas svetimo. Jei veikiantį metodą įmanoma adaptuoti ir paversti švietimui naudingu įrankiu, kodėl to nepadarius?

 

Ką pasiūlyti technologijų „įsiurbtiems“ mokiniams, kad šie bent akimirkai atsitrauktų nuo ekrano? Kaip dirbti su savo asmenybe, kad mokiniai norėtų mokytis būtent mano klasėje? Kaip įgyvendinti bet kokią idėją bendradarbiaujant su verslo įstaigomis? Kaip rasti motyvacijos, kai atrodo, kad nebėra iš kur jos pasisemti? Kaip didinti pasitikėjimo savimi jausmą ir mokytis priimti kritiką? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus išgirsite konferencijoje „Kitokia iniciatyva: kaip „parduoti“ švietimo idėją?“

 

Registraciją į konferenciją ir konferencijos programą rasite: čia. 

 

Jei registruodamiesi (mokėjimo krepšelyje) įvesite nuolaidos kodą leu10, dar gausite ir 10 proc. nuolaidą. Nuolaidos kodas galioja ribotą laiką, tad kviečiame suskubti.

 

 
 
Informacija atnaujinta: 2017-12-19 14:51