LAISVALAIKIS
 

Apie ansamblį

Kamerinis ansamblis „Credo“

 

Meno vadovas doc. dr. Remigijus Vitkauskas, el. p. remigijus.vitkauskas@leu.lt

 

Credo

 

Kamerinės muzikos ansamblis „Credo“ savo kūrybinę biografiją pradėjo 1994 metais. Tai studentiškas kolektyvas, kurio nariai keičiasi ko ne kasmet. Kamerinio ansamblio „Credo“ veiklos tikslas – atliekant populiariąją pasaulio muziką lavinti studentų estetinį skonį, ugdyti jų ansamblinio muzikavimo įgūdžius, plėsti muzikinį akiratį bendraujant su žymiais atlikėjais bendrų koncertų metu.

Savitą ansamblio repertuarą formuoja ne tik Pasaulio klasikos, bet ir lietuvių autorių muzikos šedevrai, populiarios operečių melodijos. Ansamblio „The Beatles“, kitų lengvosios muzikos atlikėjų kūrinių aranžuotes komponuoja kolektyvo įkūrėjas ir vadovas dr. Remigijus Vitkauskas. Tai yra vienintelis tokio žanro kolektyvas, propaguojantis klasikinę instrumentinę muziką Vilniaus pedagoginiame universitete, Lietuvoje ir už jos ribų.

Kolektyvas aktyviai dalyvauja Vilniaus pedagoginio universiteto kultūros centro renginiuose, yra kviečiamas į tarptautinius mokslinius renginius, konferencijas, simpoziumus. Lietuvos radijas transliuoja ansamblio „Credo“ atliekamų kūrinių įrašus. Ansamblis dalyvavo tarptautiniame festivalyje „Giesmių giesmė“, koncertavo Baltarusijos bei Lenkijos lietuvių bendruomenėse, taip pat Prancūzijoje, Rusijoje, Vokietijoje. Ansamblio „Credo“ dalyvauja projekte „Praskaidrinkime negalią“.

Už informacijos turinį atsakingas (-a) Remigijus Vitkauskas. Už informacijos paskelbimą atsakingas (-a) Remigijus Vitkauskas. Informacija atnaujinta: 2014-05-06 13:55