GAMTOS, MATEMATIKOS
IR TECHNOLOGIJŲ FAKULTETAS
 

Naujienos

LEU pirmo kurso studentų sklaida – interaktyviame žemėlapyje

2016-12-29

Jūsų dėmesiui – interaktyvus žemėlapis, kuriame vaizduojama Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) pirmo kurso studentų sklaida pagal gyvenamąsias vietoves (miestus, miestelius) ir savivaldybes 2016 m. rudens semestro duomenimis.

Iš viso žemėlapyje pateikiama 520 pirmo kurso studentų sklaida. Studentai priskirti savivaldybėms ir gyvenamosioms vietovėms (miestams arba miesteliams) pagal tai, kur baigė mokyklą. Šiais mokslo metais sulaukėme studentų iš 52 savivaldybių, 104 miestų ir miestelių Lietuvoje bei 8 miestų užsienyje (po 3 Ukrainoje ir Kinijoje, po 1 – Rusijoje ir JAV). Kaip įprasta, daugiausia studentų įstojo iš Vilniaus miesto (179 studentai arba 34,4 %).

Žemėlapio sluoksnius ir legendas galite įjungti/išjungti aplikacijos apačioje, o paspaudus savivaldybę arba miestą parodoma detali statistika. Legendų intervalai suskirstyti natūralių lūžių metodu.

Žemėlapį rasite čia: http://arcg.is/2hx5zaG

 

Informaciją parengė LEU geografijos ir turizmo katedros lektorius Marijus Pileckas

 
 
Už informacijos turinį atsakingas (-a) Romualda Lazauskaitė. Už informacijos paskelbimą atsakingas (-a) Romualda Lazauskaitė. Informacija atnaujinta: 2016-12-29 09:41