TECHNOLOGIJŲ IR TECHNOLOGINIO
UGDYMO KATEDRA
 

Naujienos

Visuomenės aplinkosauginio švietimo projekto „Žaliojo Vilniaus vaikai“ II aplinkosauginių darbų konkurso etapo konferencija

2016-11-10

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

Data: 2016 m. lapkričio 10 d.

Trukmė: 2 ak. val.

Vieta: Vilniaus Naujininkų mokykla

Vykdytojai: projekto vadovė doc. dr. Inga Kepalienė, projekto koordinatorė Evelina Buivydaitė, projekto vykdytoja prof. dr. Birutė Žygaitienė, mokytojai: Danutė Balevičiūtė, Nijolė Misiukonienė, Stasė Bakaitienė, Vida Sivickienė, Rima Vaitkevičiūtė, Mantas Kniubas.

Dalyviai: Vilniaus Naujininkų mokyklos 5-10 klasių mokiniai.

 

2016 m. lapkričio 10 d. Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko I aplinkosauginių darbų konkurso etapo konferencija. Konferenciją organizavo Vilniaus Naujininkų mokyklos mokytojai, dalyvavo 5-10 klasių gimnazistai. Konferencijoje pristatyti pranešimai ir iš antrinių žaliavų ir nebenaudojamų daiktų sukurti kūrybiniai darbai, kuriuos vertino iš projekto atstovų ir mokyklos mokytojų sudaryta vertinimo komisija.

 

Konferencijoje skaityti pranešimai „GMP pristatymas“ ir „Tarša. Kaip išgelbėti mūsų planetą?“. Mokiniai supažindino su mokykloje vykdomų aplinkosauginės tematikos veiklų gausa ir įvairove, aplinkos taršos padariniais. Projekto vadovė doc. dr. Inga Kepalienė ir projekto koordinatorė Evelina Buivydaitė konferencijoje dalyvavusiai mokyklos bendruomenei pristatė mokinių veiklas projekte „Žaliojo Vilniaus vaikai“. Į projekto veiklą įsitraukę 5-10 klasių mokiniai iš antrinių žaliavų sukūrė įspūdingus darbus aplinkosauginių darbų parodai-konkursui „Naujas daiktų gyvenimas“. Parodos-peržiūros metu mokiniai pristatė savo idėjas ir dalijosi siūlymais, kaip jų kūrybinis darbas gali prisidėti prie aplinkos išsaugojimo, žmogaus ir gamtos gerovės. Kūrybinių darbų autoriai kėlė klausimą, kokioje planetoje gyvensime, jei neskirsime daugiau dėmesio aplinkos tausojimui.

 

Konferencijos pranešimų autoriai ir aplinkosauginių kūrybinių darbų parodos dalyviai apdovanoti prizais ir pakviesti pranešimus ir kūrybinių darbus pristatyti projekto baigiamajame renginyje lapkričio 25 d. LEU.

 

 

             

Parodos-peržiūros metu mokiniai vertinimo komisijai pristatė savo idėjas

 

 

 

 
 
Informacija atnaujinta: 2017-02-07 11:29