TECHNOLOGIJŲ IR TECHNOLOGINIO
UGDYMO KATEDRA
 

Olimpiados

2015 m. balandžio 8-9 d. prof. dr. Birutė Žygaitienė ir doc. dr. Regimantas Bareikis dalyvavo respublikinėje technologijų olimpiadoje "Po kūrėjo delnu" Kaune, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre. Olimpiada džiugino kūrybiškų, originalių darbų gausa. Darbus vertino kompetetinga komisija, kurios nariais buvo ir mūsų katedros atstovai. Apdovanojimų dieną mokiniams buvo skirtos prizinės vietos ir Lietuvos edukologijos universiteto skirtos nominacijos. 

 

Reportažą apie olimpiadą galite rasti čia.

 

 


2015 m. vasario 27 d. Technologijų ir technologinio ugdymo katedroje vyko Vilniaus miesto 7-12 klasių mokinių technologijų olimpiada, kurios tema - "Po kūrėjo delnu...".

LEU Technologijų ir technologinio ugdymo katedros ir Vilniaus miesto technologijų mokytojų bendradarbiavimas padėjo pamatus tradicijai Vilniaus miesto technologijų olimpiadą organizuoti mūsų universitete. Technologijų olimpiada mokiniams sudaro galimybes atskleisti technologines ir bendrąsias kompetencijas, ugdytis kūrybiškumą, savarankiškumą, bendradarbiavimo, projektinio darbo gebėjimus, atskleisti savitą požiūrį į tautinį paveldą, modernumą, šiuolaikiškumą, kūrybiškumą.Olimpiados dalyviai drąsiai supažindina su inovatyviomis kūrybinėmis idėjomis, atskleidžia technologinius gebėjimus, kūrybine veikla perteikia savitą požiūrį į pasaulį. Renginio metu mokiniai supažindinami ir su savo įkvėpėjų – technologijų mokytojų – rengimo specifika ir galimybėmis olimpiadoje atskleistus gebėjimus ateityje paversti patrauklia profesija.

Olimpiados akimirkos

   

  

Daugiau nuotraukų žr. 


2014 m. kovo 14 d. Lietuvos edukologijos universitete GMTF Technologijų ir technologinio ugdymo katedroje vyko Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų 7–12 kl. mokinių technologijų olimpiada  tema "Metų laikai".

 

Olimpiadoje mokiniai atliko kūrybines užduotis, vyko kūrybinės dirbtuvės mokytojams "Piešimas ant vandens", "Robotai pp...paprastai", elektronikos padirbtuvės "Susipažinkime - Arduino praktiškai".  Įvyko susitikimas su pirmojo lietuviško palydovo "LituanicaSAT-1" kūrėjais Vyteniu Buzu ir Laurynu Mačiuliu.

 

Olimpiados akimirkos

   

  

 

Daugiau nuotraukų žr. 


2013 m. kovo 8 d. Lietuvos edukologijos universitete GMTF vyko Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų 7–12 kl. mokinių technologijų olimpiada tema  „PAŽVELK Į PASAULĮ KITAIP. Atskleiskime savitą, novatorišką ir ekologišką požiūrį į pasaulį“.

 

Prie technologijų olimpiados organizavimo aktyviai prisidėjo Technologijų ir technologinio ugdymo katedros dėstytojai ir studentai. Olimpiados atidarymo metu Technologijų pedagogikos specialybės II k. studentai pristatė drabužių kolekciją iš netradicinių medžiagų. Prof. habil. dr. Manefa Miškinienė mokytojams skaitė pranešimą tema „Sveikata ir riebalai“. Doc. dr. Živilė Sederevičiūtė-Pačiauskienė ir technologijų pedagogikos specialybės I k. studentai mokytojams ir mokiniams vedė seminarą temą „Turėti daugiau - nereiškia gyventi geriau. Ekodizaino principai“. Doc. dr. Kazimieras Sadauskas mokytojams skaitė pranešimą „Naujos technologijos ir aplinka“. Lekt. Rūta Indičianskienė susirinkusiems skaitė pranešimą „Socialiniai edukaciniai projektai technologinio ugdymo kontekste“.

 

Olimpiados akimirkos

       

       

Daugiau nuotraukų žr. LEU Medijos galerijoje


2012 m. kovo 2 d. lekt. dr. I. Kepalienė ir technologijų edukologijos specialybės studentės D. Mikulskaitė ir B. Vainorytė vyko į Vilniaus miesto technologijų olimpiadą, kurioje susipažino su mokinių kūrybiniais darbais ir jiems pristatė technologijų pedagogikos specialybę.

 

Kelios olimpiados akimirkos

     

Informacija atnaujinta: 2015-04-29 12:41