ABOUT LEU
 

Privacy Policy

Privatumo politika

Lietuvos edukologijos universitetas saugo ir gerbia Jūsų privatumą, todėl mums svarbu, kad lankydamiesi mūsų svetainėje galėtumėte jaustis saugiai. Mes garantuojame, kad Jūsų asmeniniai duomenys yra apsaugoti nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, neteisėto naudojimo, pakeitimo, atskleidimo ir naudojami vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytais reikalavimais ir kitais Lietuvos Respublikos aktais, reglamentuojančiais šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

Kokie duomenys renkami ir tvarkomi

  • duomenys, kuriuos Jūs patys pateikiate pildydami registracijos formas į įvairius mokymus, seminarus ar kitus universitete organizuojamus renginius - vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefono nr., atstovaujama institucija;
  • informacija apie Jūsų vizitų interneto svetainėje dažnumą ir trukmę, kompiuterio iš kurio naršoma duomenis - IP adresą, operacinę sistemą, interneto naršyklės tipą, geografinę vietą;
  • universiteto darbuotojų duomenys - vardas, pavardė, mokslinis laipsnis, nuotrauka, el. pašto adresas, telefono nr., darbo kabineto nr.;
  • naujienlaiškio prenumeratos metu pateikiamas el. pašto adresas.

 Duomenų saugojimo laikotarpis

  • universiteto darbuotojų duomenys saugomi visą jų darbo universitete periodą;
  • svetainės tarnybinės stoties įvykių žurnalo duomenys saugomi dviejų metų laikotarpį;
  • naujienlaiškių prenumeratos duomenys saugomi dviejų metų laikotarpį.

Duomenys apie kaupiamus slapukus

Svetainėje naudojami slapukai (cookies) - tam tikra informacija, kuri siunčiama į Jūsų kompiuterio slapukų rinkmeną. Slapukai gali būti dvejopi: ilgalaikiai - Jūsų kompiuterio rinkmenoje išliekantys ilgą laiką ir seanso - laikini, išnyksta išjungus naršyklę. Jeigu norite, kad Jūsų kompiuteryje nebūtų išsaugomi slapukai, galite savo naršyklės nustatymuose juos ištrinti ar atmesti.

Slapuko pavadinimas Slapuko paskirtis Galiojimo laikas, tipas Naudojami duomenys
_ga Naudojami informacijai apie svetainės lankomumą rinkti. 2 metai IP adresai. Apskaitos rezultatas statistinis. Vykdoma per "Google analytics".
_gat Naudojami informacijai apie svetainės lankomumą rinkti. Sesijinis Svečio vizito trukmei nustatyti. Vykdoma per "Google analytics".
_gid Naudojami informacijai apie svetainės lankomumą rinkti. Sesijinis IP adresai. Apskaitos rezultatas statistinis. Vykdoma per "Google analytics".
 collect  Naudojami informacijai apie svetainės svečius rinkti.  Sesijinis  Svečio elgsenai nustatyti. Vykdoma per "Google analytics".
 EWSID  Slapukas skirtas svetainės funkcionalumui realizuoti.  Sesijinis  
 NCSID  Slapukas skirtas svetainės funkcionalumui realizuoti.  Sesijinis  

Svetainės vartotojų statistinės informacijos kaupimui naudojama "Google analytics" paslauga. Susipažinti su "Google" privatumo politika galite čia

Trečių šalių interneto svetainės 
Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitų organizacijų interneto svetaines. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad universitetas neatsako už trečių šalių interneto svetainių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. 

Politikos pakeitimai 

Siekiant laikytis naujų teisės aktų ar techninių reikalavimų, ši privatumo politika gali būti atnaujinama.

Updated on: 2018-05-24 15:00