PradžiaParašykite mumsSvetainės medisenVersija neįgaliesiems@leu_bibliotekaKontaktaiEl. paštasAISVMAUniversitetas
 
 
 

B I B L I O T E K A

 

 
 
Pradžia/Naujienos/Naujienų archyvas/Patvirtintas Lietuvos edukologijos universiteto elektroninių dokumentų įkėlimo į Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos informacinę sistemą tvarkos aprašas

Patvirtintas Lietuvos edukologijos universiteto elektroninių dokumentų įkėlimo į Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos informacinę sistemą tvarkos aprašas

2017-11-09  |  Komentarų: 0

Lietuvos edukologijos universiteto rektoriaus 2017 m. lapkričio 9 d. įsakymu Nr. 1-529 patvirtintas Lietuvos edukologijos universiteto elektroninių dokumentų įkėlimo į Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos informacinę sistemą tvarkos aprašas (PDF).

 

Kviečiame Universiteto akademinę bendruomenę registruoti ir talpinti savo mokslo publikacijas ir studijų baigiamuosius darbus (magistro ir daktaro disertacijas) eLABa talpykloje.

 

Jeigu kils klausimų dėl elektroninių dokumentų įkėlimo į Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos (eLABa) talpyklą, kreipkitės į Bibliotekos Atvirosios prieigos ir mokslo komunikacijos skyriaus darbuotojas.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta: 2018-09-06 14:38